et-loader

Materasso Termopur Comfort to materac piankowy wykonany z trzech nowoczesnych pianek: pianki termoelastycznej, pianki Nightfly oraz masującej pianki Antibacterial.

Taka budowa zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa oraz stawów. Materac posiada właściwości prozdrowotne i jest dostępny w dwóch twardościach (H2 i H3) oraz opcji Partner.

Jedną z pianek wykorzystanych do budowy materaca Materasso Termopur Comfort jest Nightfly – pianka wysokoelastyczna charakteryzująca się świetną cyrkulacją powietrza, a także długą żywotnością. Jest ona przyjemnie miękka w dotyku i zapewnia higienę na najwyższym poziomie – nie dopuszcza do gromadzenia się wilgoci wewnątrz wkładu oraz hamuje rozwój bakterii, grzybów i roztoczy.

Z kolei pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę ciała użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do jego naturalnych kształtów, uginając się jedynie w newralgicznych miejscach. Ostatnią warstwę w materacu stanowi odpowiednio profilowana pianka Antibacterial, która oprócz higieny i bezpieczeństwa, zapewnia też subtelny efekt masażu.

Materac Materasso Termopur Comfort jest produktem medycznym o 5 strefach komfortu, w związku z czym rekomendowany jest dla osób borykających się z problemami kręgosłupa.


POKROWIEC

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera – naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod