et-loader

Materac Cosmo Sembella

Kolekcja: Sembella classic

Materac sprężynowy COSMO to jeden z najtwardszych materacy sprężynowych, polecany w szczególności miłośnikom twardego podłoża, a także osobom o wadze powyżej 80kg.

Najważniejszą zaletą sprężyn kieszeniowych jest punktowe dopasowanie materaca, które sprawia, że podczas wypoczynku ciężar ciała rozkłada się równomiernie na całej jego powierzchni, a sylwetka pozbawiona jest napięć, które mogłyby wynikać z miejsc skoncentrowanego ucisku. Każda sprężyna znajduje się w osobnym woreczku, by maksymalnie wydłużyć czas eksploatacji materaca i zapewnić jego cichą pracę.

 

Wkład:

  • Odporna na odkształcenia pianka DYNAMIC pozwoli Ci cieszyć się komfortem i niezmienną jakością przez długie lata.
  • Materac posiada 7-mio strefowy wkład ze Sprężyn kieszeniowych. Sprężyny kieszeniowe nadają materacowi sprężystość oraz zwiększają nośność. Jest to świetne rozwiązanie dla par – ruchy jednej osoby będą nieodczuwalne dla drugiej. Każda ze sprężyn punktowo oddziałuje na nacisk, gwarantując bezdźwięczną pracę materaca i jego precyzyjne dopasowanie do ciała. Liczba sprężyn -266 szt/m2
  • pikowany pokrowiec z pianką zwiększa poczucie Twojego komfortu, natomiast srebrna nić, która posiada właściwości bakteriobójcze i antystatyczne ułatwia Ci zachowanie higieny snu

TWARDOŚC: H4

WYSOKOŚĆ całkowita: 24 cm

Dla osób, które cenią komfort, została stworzona kolekcja sembella classic, gwarantującą najlepszy stosunek jakości do ceny. Materace z kolekcji sembella classic wykonane są ze starannie dobranych surowców, a zastosowane w nich rozwiązania technologiczne gwarantują długotrwałe użytkowanie.

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod