et-loader

Materac SIRONA firmy Janpol

Jest taki materac, który odkrywa się przez Tobą codziennie na nowo, bo im dłużej z niego korzystasz, tym bardziej przekonujesz się, że odczucie pełnego komfortu materaca i zalet każdej z jego warstw jest możliwe.

Typ: piankowy
Wysokość materaca: ok. 27 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: BIAXIAL
Pokrowiec zamienny: BIOX, PUROACTIVE
Kolekcja Janpol Premium

Wnętrze materaca skrywa w sobie jedyną w swoim rodzaju sprężynę kieszeniową typu Zigarre, dlatego każdy metr kwadratowy materaca wypełnia aż 1000 małych sprężyn, które pracując niezależnie podpierają punktowo Twoje ciało. Ich odpowiednie ułożenie w siedmiu strefach twardości pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie się do kształtów ciała oraz optymalne podpieranie go przy każdym, nawet najmniejszym ruchu.

Sirona to innowacyjny model zbudowany z aż pięciu różnych ultragęstych pianek ułożonych według specjalnie opracowanej koncepcji. Wykorzystanie zróżnicowanych gęstości i nośności materiałów oraz odpowiednie dopasowanie ich względem siebie pozwala na stopniową akceptację ciała przez materac. Każda kolejna powłoka aktywuje się i pozwala Ci odczuć swoje właściwości w momencie, gdy dochodzi do jej obciążenia.

Nadzwyczajna gęstość pianek w połączeniu ze zróżnicowanymi strefami twardości (aż 12 poziomych i 5 pionowych) pozwala na idealny rozkład ciężaru ciała po powierzchni materaca, nawet przy obciążeniu 100 kg, a im jest większe, tym głębsze warstwy materaca są odczuwalne, całościowo lub tylko w konkretnych jego partiach. Opatentowana technologia umożliwiła połączenie materiałów bez użycia kleju, ponieważ same pianki wykazują właściwości antyalergiczne. Na ich powierzchni nie rozwijają się roztocza i inne szkodliwe mikroorganizmy oraz nie deformują się, a ich struktura nie traci elastyczności nawet po wielu latach użytkowania. Anatomiczny kształt w połączeniu z niezwykłą charakterystyką materiałów pozwala rozładować napięcie mięśniowe.

Wierzchnia warstwa materaca, wyczuwalna tuż pod pokrowcem, to bardzo miękka i oddychająca pianka na bazie wody. Ponieważ jest niezwykle jedwabista w dotyku sprawia wrażenie puchu, który delikatnie otula Twoje ciało. Podczas jej tworzenia nie używa się szkodliwych dla środowiska środków spieniających, ponieważ jedynym spieniaczem jest woda. Struktura pianki zapewnia nawet o 200% większą i niczym nieograniczoną przepuszczalność powietrza, w porównaniu do pianek konwencjonalnych.

Zalety materaca:

 • Materac dwustronny.
 • Posiada aż 12 poziomych i 5 pionowych zróżnicowanych stref twardości
 • Najwyższej jakości użyte materiały oraz innowacyjne pianki na bazie wody.
 • Wybór wysokiej jakości pokrowców.
 • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
 • Doskonała wentylacja, regulacja temperatury i wilgotności.
 • Bardzo dobre i stabilne podparcie kręgosłupa.
 • Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.

Materac Sirona występuje w trzech pokrowcach:

 • Biaxal– wytrzymała, bardzo elastyczna tkanina o nowoczesnym designie
 • Biox – wykonany z naturalnej, miłej w dotyku bawełny
 • Puroactive – przeciwgrzybiczny, antybakteryjny pokrowiec zalecany dla alergików

Pokrowiec Biaxal

To jedyny w swoim rodzaju pokrowiec zwiększający elastyczność rdzenia materaca. Nowej generacji dzianina, z której wykonany jest Biaxal wykazuje doskonałą sprężystość punktową i rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach.

Materiał jest bardzo trwały, nie traci swojego pierwotnego kształtu, idealnie okala materac oraz zapewnia doskonałe wsparcie kręgosłupa i zmniejsza punkty nacisku. Bąbelkowa struktura pokrowca zapewnia delikatny masaż ciała, dlatego poprawia krążenie, uspakaja oraz relaksuje. Ciekawy kształt pokrowca i elegancka kompozycja kolorystyczna wpasowują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Pokrowiec z boku ma wszytą taśmę wentylacyjną, która poprawia przepustowość powietrza wewnątrz materaca oraz  można łatwo zdjąć i odświeżyć pokrowiec w domowych warunkach, bo w temperaturze 30 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biaxal

 

Pokrowiec Biox

Biox stworzony jest z miękkiej i naturalnej bawełny, ponieważ zawiera niewielki dodatek włókien elastanu materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością. Elegancka biel pokrowca jest efektem naturalnego bielenia, bez użycia szkodliwych związków chemicznych.

Bawełna użyta do stworzenia pokrowca Biox, jednocześnie bardzo dobrze absorbuje i oddaje wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Delikatna struktura dzianiny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy, dlatego naturalna bawełna stanowi skuteczną barierę przed alergenami.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biox

 

Pokrowiec Puroactive

To wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo nawet w 40 stopniach. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Pokrowiec Puroactive

Sirona to niepowtarzalny model, który zachwyca niespotykaną dotąd kombinacją materiałów oraz świetnie dopasowuje się do kształtów Twojego ciała, a Ty masz wrażenie unoszenia się w obłokach.

    PRANIE 30 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 30°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
WENTYLACJA 
Materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.
STELAŻ REGULOWANY 
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulowanych.
12 STREF TWARDOŚCI 
Materac ma zróżnicowane 12 stref twardości, dlatego jest możliwe utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu.
PIANKA WYSOKOELASTYCZNA 
Pianka ma zwiększonej gęstość i sprężystość, dlatego jej struktura pod wpływem obciążenia dopasowuje się do kształtów ciała. Niezwykle elastyczny, stabilny i bardzo trwały surowiec
PIANKA ULTRA
Bardzo gęsta pianka o właściwościach termoelastycznych, dlatego zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała.Niezwykle odporna na wysokie obciążenia i odkształcenia.
PIANKA POLIURETANOWA
Najpopularniejsza pianka bazowa stosowana w produkcji materacy, ponieważ to materiał lekki, trwały i odporny na uszkodzenia. Występuje w różnych gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

 

Szerokość

60×120, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod