et-loader

 

Materac Pulse Supreme firmy Janpol

Supreme to określenie czegoś najwyższego i wyjątkowego. Taki właśnie jest materac Pulse Supreme, ponieważ jest to najwyższa jakość w wyjątkowym wydaniu.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 24 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: BIAXIAL
Pokrowiec zamienny: BIOX, PUROACTIVE
Kolekcja Janpol Premium

Wnętrze materaca skrywa w sobie jedyną w swoim rodzaju sprężynę kieszeniową typu Zigarre. Każdy metr kwadratowy materaca wypełnia aż 1000 małych sprężyn, które pracując niezależnie podpierają punktowo Twoje ciało. Ich odpowiednie ułożenie w siedmiu strefach twardości pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie się do kształtów ciała oraz optymalne podpieranie go przy każdym, nawet najmniejszym ruchu.

Idealnym dopełnieniem sprężynowego wnętrza jest innowacyjny lateks Pulse, ponieważ charakteryzuje się niezwykłą miękkością i elastycznością. Pulse jest produkowany w technologii SonoCore, a zaawansowana metoda pozwala uzyskać surowiec najbardziej wytrzymałynajlepiej wentylowany oraz niepowtarzalnie elastyczny.

Lateks Pulse zapewnia zbalansowany mikroklimat i zoptymalizowaną kontrolę wilgotności, dzięki doskonałym właściwościom wentylacyjnym struktury piankowej. Jego powierzchnia składa się z połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych, które umożliwiają niczym nieograniczony i swobodny przepływ powierza wewnątrz materiału. To gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Dodatkowo taka konstrukcja poprawia krążenie krwi przez wspomaganie procesu dostarczania tlenu do Twojego organizmu. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu i jest odpowiedni dla osób cierpiących na alergie. Jednorodna struktura Pulse sprawia, że ten gładko podąża za konturami Twojego ciała, ponieważ jest przy tym jest niesamowicie sprężysty, bo po odciążeniu szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu.

Zalety materaca:

 • Materac dwustronny.
 • Posiada aż 1000 sprężyn/m2 typu Zigarre, dlatego gwarantuje najlepsze podparcie kręgosłupa.
 • Lateks Pulse to rewelacyjne dopasowanie, ponieważ jest wykonane w innowacyjnej technologii SonoCore.
 • Wybór wysokiej jakości pokrowców.
 • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
 • Doskonała wentylacja oraz  regulacja temperatury i wilgotności.
 • Bardzo dobre i stabilne podparcie kręgosłupa.
 • Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.

Materac Pulse Supreme występuje w trzech pokrowcach:

 • Biaxal– wytrzymała, bardzo elastyczna tkanina o nowoczesnym designie
 • Biox – wykonany z naturalnej, miłej w dotyku bawełny
 • Puroactive – przeciwgrzybiczny, antybakteryjny pokrowiec zalecany dla alergików

Pokrowiec Biaxal

To jedyny w swoim rodzaju pokrowiec zwiększający elastyczność rdzenia materaca, ponieważ stworzony jest z nowej generacji dzianina, z której wykonany jest Biaxal wykazuje doskonałą sprężystość punktową i rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach.

Materiał jest bardzo trwały, nie traci swojego pierwotnego kształtu, idealnie okala materac oraz zapewnia doskonałe wsparcie kręgosłupa i zmniejsza punkty nacisku. Bąbelkowa struktura pokrowca zapewnia delikatny masaż ciała, dlatego poprawia krążenie, uspakaja oraz relaksuje. Ciekawy kształt pokrowca i elegancka kompozycja kolorystyczna wpasowują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Pokrowiec z boku ma wszytą taśmę wentylacyjną, która poprawia przepustowość powietrza wewnątrz materaca oraz  można łatwo zdjąć i odświeżyć pokrowiec w domowych warunkach, bo w temperaturze 30 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biaxal

 

Pokrowiec Biox

Biox stworzony jest z miękkiej i naturalnej bawełny, ponieważ zawiera niewielki dodatek włókien elastanu materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością. Elegancka biel pokrowca jest efektem naturalnego bielenia, bez użycia szkodliwych związków chemicznych.

Bawełna użyta do stworzenia pokrowca Biox, jednocześnie bardzo dobrze absorbuje i oddaje wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Delikatna struktura dzianiny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy, dlatego naturalna bawełna stanowi skuteczną barierę przed alergenami.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biox

 

Pokrowiec Puroactive

To wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo nawet w 40 stopniach. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Pokrowiec Puroactive

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe typu „Zigarre” (1000 szt/m2), 2x płyty lateksu „Pulse„, 2x przekładki z pianki poliuretanowej T25

    PRANIE 30 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 30°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
WENTYLACJA 
Jest to materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.
STELAŻ REGULOWANY 
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulowanych, ponieważ są dostosowane do takiego użytkowania.
 7 STREF TWARDOŚCI 
Materac ma zróżnicowane 7 stref twardości, dlatego jest możliwe utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu.
ANTYALERGICZNY

Materiał oznaczony tym symbolem pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, ponieważ powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

DWUSTRONNY
Takie materace to modele, które można użytkować z obu stron warto o tym pamiętać, ponieważ to sprzyja wydłużeniu ich żywotności.
PIANKA POLIURETANOWA
Najpopularniejsza pianka bazowa stosowana w produkcji materacy, ponieważ to materiał lekki, trwały i odporny na uszkodzenia. Występuje w różnych gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. W swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

 

 

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod