et-loader

 

 

Materac Pulse Elegant firmy Janpol

Materac Pulse Elegant to prawdziwa elegancja. To prostota, umiar, jakość i doskonałe proporcje, a także umiejętność odpowiedniego połączenia materiałów i wydobycia z nich, tego co najlepsze.

 

Typ: piankowy
Właściwości ortopedyczne: Tak
Wysokość materaca: ok. 26 cm
Pokrowiec w standardzie: BIAXIAL
Pokrowiec zamienny: BIOX, PUROACTIVE
Kolekcja Janpol Premium

Podstawą materaca jest sprężysta, ale stabilna pianka wysokoelastyczna. Poziome wyprofilowanie wkładu zapewnia delikatny masaż, a gęstość perforacji ułożona zgodnie z  siedmioma strefami twardości gwarantuje doskonałe punktowe podparcie ciała. Pianka nie zapada się pod obciążeniem i utrzymuje kręgosłup w najkorzystniejszym dla niego ułożeniu, ponieważ ma mocniejszą budowę.

Doskonałym uzupełnieniem elastycznej pianki jest innowacyjny lateks Pulse. Niezwykle delikatny i miękki surowiec stworzony w nowoczesnej technologii SonoCore  zużywa 2/3 mniej energii niż metody tradycyjne, dlatego jest przyjazna dla środowiska. Pulse to najbardziej wytrzymały, niepowtarzalnie elastyczny oraz najlepiej wentylowany materiał, ponieważ jego powierzchnia składa się z połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych, które umożliwiają niczym nieograniczony i swobodny przepływ powierza wewnątrz wkładu. Takie rozwiązanie zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca.

Pulse posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu i jest odpowiedni dla osób cierpiących na alergie. Jednorodna struktura powierzchni sprawia, że lateks dostosowuje się do Twojego ciała, a przy tym jest niesamowicie sprężysty, bo po odciążeniu szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu. Budowa materaca pozwala zachować doskonały balans między stabilnością, a miękkością.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny.
  • Lateks Pulse to rewelacyjne dopasowanie, ponieważ jest wykonane w innowacyjnej technologii SonoCore.
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców.
  • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
  • Doskonała wentylacja oraz  regulacja temperatury i wilgotności.
  • Bardzo dobre i stabilne podparcie kręgosłupa.
  • Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.

Materac Pulse Supreme występuje w trzech pokrowcach:

  • Biaxal– wytrzymała, bardzo elastyczna tkanina o nowoczesnym designie
  • Biox – wykonany z naturalnej, miłej w dotyku bawełny
  • Puroactive – przeciwgrzybiczny, antybakteryjny pokrowiec zalecany dla alergików

Pokrowiec Biaxal

To jedyny w swoim rodzaju pokrowiec zwiększający elastyczność rdzenia materaca. Nowej generacji dzianina, z której wykonany jest Biaxal wykazuje doskonałą sprężystość punktową i rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach.

Materiał jest bardzo trwały, nie traci swojego pierwotnego kształtu, idealnie okala materac oraz zapewnia doskonałe wsparcie kręgosłupa i zmniejsza punkty nacisku. Bąbelkowa struktura pokrowca zapewnia delikatny masaż ciała, dlatego poprawia krążenie, uspakaja oraz relaksuje. Ciekawy kształt pokrowca i elegancka kompozycja kolorystyczna wpasowują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Pokrowiec z boku ma wszytą taśmę wentylacyjną, która poprawia przepustowość powietrza wewnątrz materaca oraz  można łatwo zdjąć i odświeżyć pokrowiec w domowych warunkach, bo w temperaturze 30 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biaxal

 

Pokrowiec Biox

Biox stworzony jest z miękkiej i naturalnej bawełny, ponieważ zawiera niewielki dodatek włókien elastanu materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością. Elegancka biel pokrowca jest efektem naturalnego bielenia, bez użycia szkodliwych związków chemicznych.

Bawełna użyta do stworzenia pokrowca Biox, jednocześnie bardzo dobrze absorbuje i oddaje wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Delikatna struktura dzianiny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy, dlatego naturalna bawełna stanowi skuteczną barierę przed alergenami.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Pokrowiec Biox

 

Pokrowiec Puroactive

To wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo nawet w 40 stopniach. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Pokrowiec Puroactive

 

    PRANIE 30 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 30°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
WENTYLACJA 
Jest to materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.
STELAŻ REGULOWANY 
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulowanych, ponieważ są dostosowane do takiego użytkowania.
PIANKA WYSOKOELASTYCZNA 
Pianka ma zwiększoną gęstość i sprężystość, dlatego jej struktura pod wpływem obciążenia dopasowuje się do kształtów ciała. Niezwykle elastyczny, stabilny i bardzo trwały surowiec..
ANTYALERGICZNY

Materiał oznaczony tym symbolem pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, ponieważ powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

DWUSTRONNY
Takie materace to modele, które można użytkować z obu stron warto o tym pamiętać, ponieważ to sprzyja wydłużeniu ich żywotności.
LATEKS PULSE

Materac jest niezwykle wytrzymały, sprężysty, przewiewny i odporny na uszkodzenia, ponieważ zrobiony został z innowacyjnego lateksu o jednorodnej struktu­rze. Wyprodukowany został w ekologicznej technologii SonoCore zużywającej 2/3 mniej energii.

Wkład: 1x płyta lateksu „Pulse”, 1x płyta pianki wysokoelastycznej

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod