et-loader

Materac Modulia Space

Kolekcja: SEMBELLA CLASSIC

Szukasz materaca, który po ciężkim dniu zapewni Ci efekt pełnego rozluźnienia i odprężenia? Modulia Space z wysoką warstwą pianki BULTEX®  idealnie dopasuje się do Twojego ciała, z mistrzowską precyzją wypełniając przestrzeń między nim, a podłożem! Prawidłowe ułożenie kręgosłupa pozwoli na odprężenie układu kostno-mięśniowego, a co za tym idzie – umożliwi skuteczną regenerację sił podczas snu. Pianka przypomina strukturą naturalną gąbkę morską, dzięki czemu wykazuje właściwości wentylacyjne. Dodatkowo 7 stref twardości gwarantuje prawidłowe podparcie całej sylwetki i redukuje ciężar w obszarach o większym nacisku. Pokrowiec ze srebrną nicią o właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych oraz wszytą w obwodzie siatką wentylacyjną Air Wave zapewni Ci czyste i higieniczne warunki snu!

 

ZALETY MATERACA:

  • wkład – elastyczna i przewiewna pianka BULTEX® o wysokości 19 cm
  • doskonałe dopasowanie do ciała
  • powierzchniowe kanaliki wentylacyjne
  • 7 stref komfortu dla jak najlepszego profilowania do sylwetki
  • właściwości ortopedyczne
  • przyjazny dla alergików
  • siatka Air Wave wszyta w pokrowiec dla dodatkowej wentylacji
  • zdejmowany do prania pokrowiec z metalizowaną srebrną nicią o właściwościach bakteriobójczych i antystatycznych.

Pianka Bultex® – 7-strefowa pianka wysokoelastyczna zaprojektowana przez firmę Sembella. Cechuje się zwiększoną odpornością na odkształcenia i świetnym system wentylacji.

 

Właściwości materaca

Wkład: 7-strefowa pianka wysokoelastyczna Bultex® gwarantuje pełne podparcie każdej partii ciała, zarówno cięższej (np. biodrowej), jak i lżejszej (np. stóp).

Pokrowiec: Miękki, ale wyjątkowo trwały pokrowiec SILVER ze srebrną nicią, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym wspomaga utrzymanie higieny pokrowca (zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 60 st. C).

Twardość: Średniotwardy

Właściwości ortopedyczne:  7-strefowy, gwarantujący pełne podparcie każdej partii ciała, zarówno cięższej (np. biodrowej), jak i lżejszej (np. stóp).

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod