et-loader

Materac Gallant Sembella

Kolekcja: Sembella Classic

GALLANT to jeden z najtwardszych materacy piankowych dedykowany polecany zwolennikom wypoczynku na twardym podłożu, osobom o wadze powyżej 80 kg, seniorom i tym, którzy zmagają się z różnymi dolegliwościami kręgosłupa.

Blok materaca GALLANT składają się trzech warstw pianki o różnych parametrach i właściwościach:

  • pianka Dynamic w podstawie,
  • wysokoelastyczna pianka BULTEX® oraz
  • termoelastyczna pianka Sensipur®na powierzchni.

 

Wkład:

Kiedy kładziesz się na materacu, termoelastyczna pianka Sensipur® błyskawicznie zareaguje na ciężar i ciepło, tak by jak najlepiej dopasować swoją powierzchnię do Twojej budowy ciała. Anatomicznie poprawne podparcie kręgosłupa i rozluźnienie wszystkich mięśni wynikające ze współpracy sylwetki z podłożem, skutkuje odprężającym i regenerującym wypoczynkiem.

Wysokoelastyczna pianka BULTEX®, dzięki swojej otwartej strukturze przypominającej gąbkę morską, precyzyjnie dopasowuje się do ciała. Wykazuje przy tym właściwości wentylacyjne – usprawnia cyrkulację powietrza, zapewniając higieniczne, świeże i zdrowe podłoże.

Odporna na wgniecenia i odkształcenia pianka Dynamic maksymalnie wydłuża żywotność materaca. Dodatkowo stabilizuje kręgosłup i skutecznie podpiera całe ciało.

Materac Gallant jest wyposażony w oddychający, zdejmowany do prania pokrowiec wykonany z przyjemnej w dotyku, pikowanej dzianiny.

Główne cechy produktu:

  • pianka termoelastyczna Sensipur® pozwala na dostosowanie się materaca do każdego kształtu ciała, niwelując punktowy nacisk i poprawiając krążenie krwi
  • wysokoelastyczna pianka BULTEX®, przypominająca w swojej strukturze naturalną gąbkę morską, idealnie dopasowuje się do ułożenia ciała, a przy tym wykazuje właściwości antybakteryjne i wentylacyjne
  • odporna na odkształcenia pianka Dynamic pozwoli Ci cieszyć się komfortem i niezmienną jakością przez długie lata
  • oddychający, zdejmowany do prania i przyjemny w dotyku pokrowiec zwiększa poczucie Twojego komfortu i higieny

Dane techniczne:

Dostępna twardość: Bardzo twardy H4

Wkład: Piankowy

Rodzaj wypełnienia: 3 warstwy pianki: Dynamic w podstawie, Bultex w środku i Sensupur na powierzchni materaca

Pokrowiec: dwuczęściowy pokrowiec z możliwością prania.

Wysokość materaca: ok. 22 cm

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod