et-loader

 

 

 

 

 

 

 

 

Unikalny model materaca opracowany został z myślą o maksymalnej regeneracji po aktywności ruchowej, oraz ekstremalnej wytrzymałości. Jego obciążenie obliczone zostało na ciało o wadze aż do 180 kg, co czyni ten materac praktycznie niezniszczalnym. Jądro materaca impregnowane jest naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z lawendy oraz kwiatów Neroli. Jej zapach działa kojąco na umysł, przyśpiesza regenerację ciała i łagodzi napięcia w układzie nerwowymi.

Pianki idealnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu znalezienie idealnej pozycji nie sprawia żadnego problemu. W wyniku zaimpregnowanemu olejkami eterycznymi rdzeniowi materac ten posiada funkcję aromaterapii, a lawendowy zapach koi nerwy i pozwala złagodzić napięcie mięśniowe spowodowane stresem codziennego życia. Materac Beast Lavender Materasso jest odporny na odkształcenia, ekologiczny oraz posiada właściwości bakteriobójcze. Dziesięcioletnia gwarancja jest dodatkowym zapewnieniem wysokiej jakości produktu.

Pokrowiec materca Materasso Beast Lavender został stworzony przy wykorzystaniu naturalnych minerałów – daje poczucie odmłodzenia oraz wspomaga prawidłową regenerację i pozwala nabrać nowych sił. Można go łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturach sięgających nawet 60 stopni Celsjusza.

Gabor „Beast” Boraros

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod