et-loader

Janpol Regular

Materac Palma firmy Janpol

Palma to materac, który powstał z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz gęstej i trwałej pianki hybrydowej. Ich złączenie w jednym wkładzie gwarantuje wysoki komfort snu, stabilne podparcie kręgosłupa oraz dużą odporność na odkształcenia.

Typ: piankowy
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak

Materac zbudowany jest z dwóch rodzajów pianek. Pierwszą jest pianka wysokoelastyczna HR – materiał o świetnej sprężystości i elastyczności, a przy tym jest rewelacyjnie podtrzymuje ciało. Drugim budulcem jest nowa pianka hybrydowa – tworzywo charakteryzujące się bardzo wysoką gęstością dzięki czemu jest cały materac jest twardy i wytrzymały.

Obie pianki posiadają poprzeczne żłobienia, które sprawiają, że możemy się cieszyć twardym materacem i dobrym podparciem kręgosłupa bez ucisków na naczynia krwionośne.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny o różnych stronach twardości (miększa ze po stronie wysokoelastycznej pianki),
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Materac jest antyalergiczny
  • W materacu występują właściwości ortopedyczne, dlatego  wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 1x pianka wysokoelastyczna HR, 1x pianka hybrydowa twarda

Twardość: Twardy

 

 

 

Pokrowiec Smart

 

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.
Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

 

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod