et-loader

Janpol Regular

Materac Palma firmy Janpol

Palma to materac, który powstał z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz gęstej i trwałej pianki hybrydowej. Ich złączenie w jednym wkładzie gwarantuje wysoki komfort snu, stabilne podparcie kręgosłupa oraz dużą odporność na odkształcenia.

Typ: piankowy
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: SPIN
Pokrowiec zamienny: SILVER PROTECT

Materac zbudowany jest z dwóch rodzajów pianek. Pierwszą jest pianka wysokoelastyczna HR – materiał o świetnej sprężystości i elastyczności, a przy tym jest rewelacyjnie podtrzymuje ciało. Drugim budulcem jest nowa pianka hybrydowa – tworzywo charakteryzujące się bardzo wysoką gęstością dzięki czemu jest cały materac jest twardy i wytrzymały.

Obie pianki posiadają poprzeczne żłobienia, które sprawiają, że możemy się cieszyć twardym materacem i dobrym podparciem kręgosłupa bez ucisków na naczynia krwionośne.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny o różnych stronach twardości (miększa ze po stronie wysokoelastycznej pianki),
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Materac jest antyalergiczny
  • W materacu występują właściwości ortopedyczne, dlatego  wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 1x pianka wysokoelastyczna HR, 1x pianka hybrydowa twarda

Pokrowiec:

  • Spin (antyalergiczny, antygrzybiczny, delikatny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)
  • Silver Protect (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Twardość: Twardy

 

 

Materac Palma występuje w dwóch pokrowcach:

  • Spin – delikatny, antybakteryjny pokrowiec, bardzo miły w dotyku
  • Silver Protect – elegancki materiał pikowany z drobinkami srebra, które działają bakteriobójczo i antystatycznie

Pokrowiec Spin

Spin to bardzo elastyczny, a zarazem niezwykle miękki w dotyku pokrowiec.  Jego specjalnie zaprojektowany wzór zapewnia uczucie przytulności, ponieważ sprężysta struktura materiału zwiększa elastyczność punktową materaca.

Spin jest delikatny dla skóry, ponieważ nie podrażnia jej, a przy tym jest bardzo trwały. Pokrowiec został wykończony powłoką Sanitized® – skutecznie zapobiegającą rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje roztocza oraz powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo już w temperaturze 40℃. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Silver Protect

Silverprotect to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną.

Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, dlatego pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość. Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod