et-loader

Materac Nolli firmy Janpol

Materac Nolli to niezwykle komfortowy, ale też uniwersalny model.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 24 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: PIXEL
Pokrowiec zamienny: SILVER PROTECT, TENCEL
Kolekcja Janpol Premium

Wnętrze materaca tworzy 7 – strefowa sprężyna kieszeniowa typu multipocket, która dokładnie dopasowuje się do kształtów ciała. Aż 500 małych sprężyn, na każdym metrze kwadratowym zapewnia perfekcyjne podparcie kręgosłupa. To doskonała baza dla lateksu Ocean Blue o właściwościach termoregulujących. Żelowe kapsułki pochłaniają wydzielane przez użytkownika ciepło,ponieważ redukują ilość wilgoci przedostającej się w głąb materaca. Ocean Blue jest  przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry, a przy tym trwały i silnie antyalergiczny. Jego powierzchnia nie utrzymuje kurzu i stanowi skuteczną barierę dla rozmnażania się szkodliwych mikroorganizmów.

Jeżeli jednak zamiast efektu chłodzenia wolisz delikatne otulenie, wystarczy że odwrócisz swój materac. Drugą stronę wypełnia przyjemna w dotyku i miękka pianka termoelastyczna.  Pierwotnie została opracowana dla NASA i jej zastosowaniem była ochrona astronautów w trakcie pokonywania ciśnienia atmosferycznego. My przenosimy kosmiczne rozwiązania wprost do Twojej sypialni. Milion drobnych komórek zawartych w jej strukturze reaguje na ciężar i ciepło ciała. Sprawiają, że powierzchnia pianki pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z kształtem ciała, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do pierwotnego kształtu.Pianka idealnie przylega do ciała, ale w żaden sposób go nie uciska. Skutecznie tłumi też ruchy pomiędzy śpiącymi partnerami, a więc jest doskonałym rozwiązaniem do stosowania w materacach z powierzchnią spania przeznaczoną dla dwojga.

Sprężyny kieszeniowe multipocket (500 szt/m2) charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała. Zostały zamknięte w osobnych kieszonkach dzięki czemu każda pracuje indywidualnie. Specjalny typ sprężyny gwarantuje najlepszą elastyczność punktową. Zostały obłożone przekładką filcową, która utwardza cały wkład i niweluje wyczuwanie sprężyn.

Lateks Ocean Blue: wysoce higieniczny materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Żelowe kapsułki, zawarte w strukturze materiału, absorbują nadmiar wilgoci oraz zapewniają ochłodzenie podczas snu, pochłaniając wydzielane przez użytkowania ciepło. Surowiec idealny dla osób nadmiernie się pocących.

Pianka termoelastyczna: to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie materacy. Pod wpływem dotyku i temperatury piana staje się miększa i lepiej dopasowuje się do ciała. Następnie wraca powoli do swojego poprzedniego stanu

Pianka poliuretanowa: wykorzystana w materacu Nolli jako wkładka o grubości 1 cm oddzielająca materiał termoelastyczny oraz sprężyn. Materiał ten cechuje się trwałością oraz odpornością na odkształcenia.

Zalety materaca:

 • Materac jest dwustronny, oraz z różnymi odczuciami komfortu po obu stronach.
 • Pianka termoplastyczna rewelacyjnie dopasowuje się do ciała.
 • Lateks „Ocean Blue” to rewelacyjne dopasowanie, świetnie odprowadzające wilgoć, dlatego to świetne rozwiązanie dla osób pocących się.
 • Wybór wysokiej jakości pokrowców.
 • Wpływa zdrowotnie na kręgosłup, ponieważ posiada właściwości ortopedyczne.

Pokrowiec:

 • Pixel (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 40 st. C)
 • Silver Protect (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)
 • Tencel – (antyalergiczny, wentylowany, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Materac Nolli występuje w trzech pokrowcach:

 • Pixel– wytrzymała, miła w dotyku tkanina o dobrej przepuszczalności powietrza
 • Tencel – lekka i miła w dotyku tkanina o świetnej przepuszczalności powietrza,
 • Silver Protect – elegancki materiał pikowany z drobinkami srebra, które działają bakteriobójczo i antystatycznie

Pokrowiec Pixel

Materiał, z którego stworzyliśmy pokrowiec PIXEL to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina, której struktura została uzupełniona o powłokę Sanitized® – skutecznie zapobiegającą rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje też powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów oraz odpycha roztocza.

Specjalnie zaprojektowany wzór tekstury gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale w połączeniu z pikowaniem zapewnia niezwykłą miękkość i puszystość pokrowca. Pixel jest przyjemny dla skóry, nie podrażnia jej, dlatego skutecznie wspomaga relaksujący sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Pokrowiec Tencel

Materiał pokrowca Tencel to wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, ponieważ powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji.

Pokrowiec Tencel wykazuje wysoki stopień oddychalności, doskonale wchłania wilgoć i wydala ją na zewnątrz, tym samym reguluje temperaturę ciała i hamuje rozwój bakterii. Tencel posiada nadzwyczaj gładką i aksamitną powierzchnię, delikatną dla skóry. Nie zawiera szkodliwych chemikaliów i nie powoduje podrażnień. Efektowny sposób pikowania, sprawia, że materiał zyskuje dodatkową miękkość i niezwykłą puszystość.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

 

Silver Protect

Silverprotect to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną. Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, dlatego pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość. Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe „multipocket”, 2x płyty lateksu Ocean Blue, 2x przekładki z pianki poliuretanowej

Jeżeli nie możesz się zdecydować, czy w swoim materacu wolisz piankę, lateks, czy sprężynę, to Nolli rozwieje Twoje wątpliwości. Wszystkie te elementy połączyliśmy w jednym modelu, ponieważ chcieliśmy zapewnić najwyższy poziom wygody. Dopracowane pod każdym względem i specjalnie zaprojektowane połączenie tych materiałów gwarantuje nieporównywalny komfort snu.

PRANIE 40 STOPNI
Pokrowiec można zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo już w temperaturze 40 stopni.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
DWUSTRONNY
Materace oznaczone tym symbolem to modele, które można użytkować z obu stron, warto o tym pamiętać, dlatego że regularne odwracanie materaca sprzyja wydłużeniu jego żywotności.
WENTYLACJA 
Materac zachowujące optymalny przepływ powietrza, ponieważ dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu materac zapewnia doskonałą wentylację.
STELAŻ REGULOWANY 
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulowanych.
7 STREF TWARDOŚCI 
Zastosowanie strefowości w materacu umożliwia utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu, ponieważ tutaj zastosowano aż 7 stref twardości, zapewnią one odpowiedni komfort.
ANTYALERGICZNY 
Materiał oznaczony tym symbolem pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.
SPRĘŻYNA MULTIPOCKET 
Zasada konstrukcji jest taka sama, jak w sprężynach typu kieszeniowego, ale różnica polega na gęstości upakowania, która wynosi 500 sprężyn/m².
ZRÓŻNICOWANE STRONY TWARDOŚCI 
Materac posiada dwie różne strony wypełnienia, dlatego zróżnicowana twardość materaca po obu stronach, sprawia że jest bardziej uniwersalny.
OCEAN BLUE 
To rodzaj lateksu o potwierdzonych właściwościach termoregulujących, ta technologia chłodzi ciało podczas snu, ponieważ żelowe kapsułki pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało oraz redukują ilość wilgoci przedostającej się do wnętrza materaca.
UCHWYTY 
W pokrowcu wybranym dla danego modelu wszyte są materiałowe uchwyty, które ułatwiają odwracanie i przenoszenie materaca. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ przy wyborze pokrowca zamiennego ta opcja nie jest zawsze dostępna.
PIANKA VISCO
Bardzo gęsta pianka o właściwościach termoelastycznych, która zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała, podtrzymuje ciało est niezwykle odporna na wysokie obciążenia i odkształcenia.
PIANKA POLIURETANOWA
Najpopularniejsza pianka bazowa stosowana w produkcji materacy, ponieważ to materiał lekki, trwały i odporny na uszkodzenia. Występuje w różnych gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca.

 

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

Szerokość

70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod