et-loader

Janpol Regular

Materac Niobe firmy Janpol

Materac Niobe to multifunkcyjny model, który jest trwały, sprężysty, ale równocześnie niesamowicie wygodny. Z jednej strony zapewnia stabilne i elastyczne wsparcie, z drugiej znowu miękkie otulenie.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: SMART
Pokrowiec zamienny: SILVER PROTECT

Wnętrze materaca jest stworzone z doskonale dopasowującej się do ciała sprężyny kieszeniowej typu „multipocket”. Na każdym metrze kwadratowym materaca znajduje się aż 500 małych sprężyn zamkniętych w materiałowych kieszonkach, które pracują niezależnie i ściśle dopasowują się do kształtu  Twojego ciała. Dodatkowo siedem zróżnicowanych stref twardości gwarantuje dokładne podparcie poszczególnych części ciała, bez względu na pozycję w której śpisz.

Warstwę sprężyn uzupełniają bardzo elastyczne pianki, zwiększające odczucie komfortu. Sprężysta pianka wysokoelastyczna gwarantuje wygodę, stabilne podparcie oraz wysoki stopień oddychalności. Z kolei pianka termoelastyczna znajdująca się z drugiej strony materaca zapewnia efekt delikatnego otulenia poprzez dopasowanie się do kształtów ciała pod wpływem temperatury i obciążenia. Jej struktura sprawia, że ciało nie jest poddawane żadnym naciskom, w efekcie nic nie blokuje krążenia i  organizm jest lepiej ukrwiony.

Sprężyny kieszeniowe multipocket (500 szt/m2) charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała. Zostały zamknięte w osobnych kieszonkach dzięki czemu każda pracuje indywidualnie. Specjalny typ sprężyny gwarantuje najlepszą elastyczność punktową. Zostały obłożone przekładką filcową, która utwardza cały wkład i niweluje wyczuwanie sprężyn.

Pianka termoelastyczna to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie materacy. Pod wpływem dotyku i temperatury piana staje się miększa i lepiej dopasowuje się do ciała. Następnie wraca powoli do swojego poprzedniego stanu

Pianka wysokoelastyczna HR – charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością. Zapewnia doskonałe podparcie Twojego ciała na całej jego długości, bez względu na pozycję, w której śpisz. Jest odporna na wgniecenia i świetnie przepuszcza powietrze

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny,z różnymi odczuciami komfortu po obu stronach
  • Pianka termoplastyczna rewelacyjnie dopasowuje się do ciała
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe „multipocket”, 1x pianka wysokoelastyczna HR, 1x pianka termoelastyczna

Pokrowiec:

  • Smart – (antyalergiczny, wentylowany, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 60 st. C)
  • Silver Protect (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Twardość: Średniotwardy

 

 

Materac Cora występuje w dwóch pokrowcach:

  • Tencel – lekka i miła w dotyku tkanina o świetnej przepuszczalności powietrza,
  • Silver Protect – elegancki materiał pikowany z drobinkami srebra, które działają bakteriobójczo i antystatycznie

Pokrowiec Smart

To wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 60 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Silver Protect

Silverprotect to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną.

Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, dlatego pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość. Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod