et-loader

Opis

Materac Modulia Sky Sembella
Kolekcja: Sembella ClassicTrzon stanowi 7-strefowy wkład sprężyn kieszeniowych obustronnie obłożonych matą kokosową dla usztywnienia konstrukcji i poprawienia wentylacji. Z jednej strony materac posiada pianką termoelastyczną Sensipur®, która poprawia komfort i dopasowanie całości do ciała. Z drugiej strony natomiast jest pianka poliuretanowa, która poprawia elastyczność punktową i świetnie współgra ze sprężynami.Pokrowiec Eucalyss to wysokiej jakości tkanina nasączona wyciągiem z eukaliptusa. Dzięki temu materac uzyskuje właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i odstrasza komary i roztocza.
Zalety materaca:

  • Materac dwustronny o zróżnicowanych odczuciach po obu stronach
  • Termoelastyczna pianka Sensipur®
  • Wysokiej jakości pokrowiec (zamek rozdzielczy, pranie w temp. do 60 st. C.)
  • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
Sprężyny kieszeniowe charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała. Zostały zamknięte w osobnych kieszonkach dzięki czemu każda pracuje indywidualnie.Pianka termoelastyczna Sensipur® to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie materacy. Pod wpływem dotyku i temperatury piana staje się miększa i lepiej dopasowuje się do ciała. Następnie wraca powoli do swojego poprzedniego stanuPłyta kokosowa – materiał podnoszący twardość materaca. Posiada właściwości antyalergiczne, pochłania wilgoć i cechuje się świetną cyrkulacją powietrza.

Właściwości materaca

Wymiary: 140x200x21

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe, pianka termoelastyczna Sensipur®, pianka poliuretanowa, 2x maty kokosowe

Pokrowiec: Eucalyss (antyalergiczny, antygrzybiczny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 60 st. C)

Twardość: Średniotwardy o zróżnicowanych odczuciach po obu stronach

Właściwości ortopedyczne: Tak

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.
Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod