et-loader

MATERAC LATEKSOWO-KOKOSOWY HEVEA BRASIL

 

Nowoczesny materac lateksowo-kokosowy przeznaczonym do użytkowania przez dorosłych, bez ograniczeń wagowych. Zalecany do stelaża elastycznego z regulacją twardości w pasie lędźwiowym.

Zalety materaca:

  • lateks o dużej gęstości min. 65 kg/m3
  • naturalny lateks posiada podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy
  • mata kokosowa lateksowana, co zapewnia jej trwałość, elastyczność i antyalergiczne środowisko
  • unikalne pionowe kanaliki wentylacyjne w warstwie lateksowej gwarantujące dobrą wentylację wewnątrz materaca
  • materac stanowi twarde i jednocześnie elastyczne podparcie dla kręgosłupa

BUDOWA

Rdzeń lateksowo-kokosowy o grubości 9 cm obłożony obustronnie zewnętrzną warstwą pianki lateksowej o grubości 4 cm. Grubość wkładu 17 cm. Lateks perforowany 7 strefowo o dużej gęstości – min. 65 kg/m3. Dwie identyczne strony użytkowe. Materac twardy. Lateks zawiera min. 20% naturalnej żywicy hevea brasiliensis. Lateks w jednolitym bloku. Naturalny lateks posiada podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Mata kokosowa lateksowana, co zapewnia jej trwałość, elastyczność i antyalergiczne środowisko. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Grubo pikowany pokrowiec można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron).


Właściwości materaca

Wkład: lateksowo kokosowy

Pokrowiec: NATURAL CARE AEGIS (bawełna/poliester)

Twardość: materac twardy H4, dwustronny, bez ograniczeń wagowych, zalecany do stelaża elastycznego z regulacją twardości w pasie lędźwiowym.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, do użytkowania przez osoby dorosłe.


POKROWIEC NATURAL CARE AEGIS

To jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. W etapie produkcyjnym dzianiny wykorzystuje się  innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania warstwy zewnętrznej antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele wszystkich dzianin antyalergicznych. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.


HEVEA to marka materaców  produkowanych od roku 2008r.


,,Oferujemy komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. W misji naszej firmy, zapisaliśmy, że inspiruje nas życie. Nieustannie, z pasją szukamy najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z naszych produktów ma duszę. jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje.”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod