et-loader

Materac Klio firmy Janpol

Klio – rehabilitacyjny model dla dzieci i młodzieży.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 18 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: Smart

Materac Klio

Dzieci nie lubią nudy, ale czy klasyczne rozwiązania muszą być nudne?

Materac Klio podpiera punktowo poszczególne części ciała dziecka i podąża za jego ruchami. Nawet wtedy, gdy dziecko nie jest tego świadome, materac naśladuje jego ruchy niczym cień i wspiera spokojny sen malucha.

Wnętrze materaca tworzy elastyczna i niezawodna sprężyna kieszeniowa, dobrze dopasowująca się do kształtów ciała dziecka, dzięki niezależnej pracy każdej kieszonki. Podtrzymuje odpowiednio mniejsze partie ciała, zachowując naturalną krzywiznę kręgosłupa. Warstwę sprężyn uzupełnia miękka pianka, która zwiększa wygodę i pozwala na relaksujący sen. Klio jest produktem bezpiecznym, polecanym szczególnie dzieciom zmagającym się z wadami postawy, ponieważ jest materacem rehabilitacyjny z obniżoną 8 % stawką VAT.

Użytkowanie materaca z obu stron znacznie wydłuża jego żywotność, a uniwersalna konstrukcja materaca sprawdzi się zarówno w przypadku mniejszych dzieci, jak również nastolatków.

Pokrowiec

SMART

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.
Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Pokrowiec Smart

 

  PRANIE 40 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 40°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
Spręzyny kieszenioweSPRĘŻYNA KIESZENIOWA 

Wkład tego rodzaju składa się ze sprężyn zamkniętych w pojedynczych materiałowych kieszeniach, które łącząc się ze sobą gwarantują punktowe podparcie ciała na całej jego długości. Gęstość upakowania to 260 sprężyn/m2.

PIANKA POLIURETANOWA
Najpopularniejsza pianka bazowa stosowana w produkcji materacy, ponieważ to materiał lekki, trwały i odporny na uszkodzenia. Występuje w różnych gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca.
REHABILITACYJNY 

Materace oznaczone tym symbolem to produkty, które uzyskały pozytywną opinię ośrodków rehabilitacyjnych oraz odpowiednie certyfikaty, jako produkty odpowiednie w zapobieganiu i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Materace są sprzedawane z obniżoną, 8% stawką VAT.

Dwustronny
Materac, który można użytkować z obu stron, warto o tym pamiętać, ponieważ sprzyja wydłużeniu ich żywotności.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod