et-loader

MATERAC HEVEA SnuDo

Antyalergiczny, wysoko elastyczny materac dla dzieci i młodzieży. Strona twarda, bezstrefowa dla dzieci młodszych i średnio-twarda strefowa dla dzieci starszych o większej wadze ciała. Wygodny i trwały materac ze zdejmowanym pokrowcem. Produkowany w najpopularniejszych 8 rozmiarach. Rekomendowany do łóżek piętrowych. Wkład o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa. Wyrób Medyczny kl. I

 

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny, powinno się go użytkować z dwóch stron,
  • Płyta z pianki wysoko elastycznej,
  • Wybór wysokiej jakości zdejmowanych pokrowców.

 

Płyta z pianki wysoko elastycznej typu kaltschaum (HR) o dwóch różnych stronach użytkowych 3 strefowej i bezstrefowej – grubości 11 cm. Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną.  Waga materaca 3 kg (160/80 cm)- 8 kg (200/90). Wysokość materaca 12 cm.


Właściwości materaca

Wkład: pianka wysoko elastyczna  typu kaltschaum (HR)

Pokrowiec:

  • Aegis Natural Care – powłoka chroniaca przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami.
  • Medica – posiada podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników.

Twardość: Strona twarda oraz średnio twarda


Pokrowiec Aegis Natural Care

 

Wyjątkowa dzianina, jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych.

Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej”, czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii AEGIS nadaje mu funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest prozdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina Hevea Aegis Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Skład: bawełna 30% / poliester 70%, apretura AEGIS.

Pokrowiec nadaje się do prania z zachowaniem ostrożności, w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec Medica

Dedykowana jest dla najmłodszych i dzieci, których rodzice szukają niebanalanych rozwiązań. Posiada podwyższone parametry paroprzepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników. Dominującym kolorem jest biel urozmaicona delikatnymi szarymi konturami kotów z kolekcji tekstyliów Milusie. Jedwabista struktura dzianiny i bardzo duża zawartość bawełny organicznej (40%) doskonale wpływa na komfort użytkowy dzianiny. Jest bardzo wytrzymała na rozciąganie zarówno w stanie mokrym jak i suchym co sprawia, że może być długotrwale użytkowana. Połączenie bawełny z nowoczesnymi włóknami PE korzystnie wpływa na zahamowanie nadmiernego tempa wzrostu bakterii. Medica posiada zdolność do neutralizacji wolnych rodników i wiązania wilgoci.

Skład: bawełna 40% / poliester 60%.

Uwaga: ze względu na duży udział bawełny rekomenduje się pranie delikatne w temperaturze do 40°C.


 

HEVEA to marka materaców  produkowanych od roku 2008r.

,,Oferujemy komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. W misji naszej firmy, zapisaliśmy, że inspiruje nas życie. Nieustannie, z pasją szukamy najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z naszych produktów ma duszę. jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje.”

 

Szerokość

100cm, 120cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod