et-loader

Materac Hermes firmy Janpol

Hermes jest klasycznym materacem piankowym, który zapewnia wygodny odpoczynek, a jednolita i stabilna struktura wkładu gwarantują odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Typ: piankowy
Wysokość materaca: ok. 12 cm
Pokrowiec w standardzie: SMART

Jego lekka i prosta konstrukcja doskonale sprawdzi się, jako wypełnienie do łóżek piętrowych i innych łóżek często stosowanych w pokojach dziecięcych.

Miękki i stabilny wkład z pewnością przekona dziecko, do zasypiania we własnym łóżku, ponieważ zapewni wysoki komfort snu podopiecznym. Hermes utrzymuje swój kształt, a jego powierzchnia jest stabilna, dlatego jest także doskonałym miejscem do dziecięcych zabaw w ciągu dnia.

Materac można używać z obu stron,  warto tym pamiętać, ponieważ znacznie wydłuża to jego żywotność materaca. Połączenie delikatnego pokrowca z funkcją prania, gwarantuje bezpieczny i komfortowy sen, ponieważ bezpieczne miejsce spania to podstawa dla naszych milusińskich.

Pianka poliuretanowa jest komfortowym i bardzo skutecznym materiałem oraz jest odporna na zużycie i bardzo dobrze podpiera kręgosłup.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny,
  • Niska cena w porównaniu z wysoką jakością wykonania,
  • Kręgosłup dzieci cały czas się kształtuje, dlatego materac jest pozbawiony stref, które występują w materacach dla dorosłych
  • Markowy, Polski producent – Janpol Fabryka Materacy

 

 

Wkład: 100% Płyta pianki poliuretanowej

Pokrowiec:

  • Smart (zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 60 st. C)

Twardość: Średniotwardy

Pokrowiec Smart

To wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina, a materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, oraz przystosowuje odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, ponieważ w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Materac Toni posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, ponieważ jest bezpieczny i zapewnia komfort snu.

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu, dlatego  jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod