et-loader

Materac Harmony Sembella – Kolekcja SEMBELLA LIFE

Dzięki piance Sensipur® możesz cieszyć się efektem przyjemnego, delikatnego otulenia, przy równoczesnym ortopedycznie poprawnym ułożeniu całego kręgosłupa. Jednak najważniejszy element wkładu materaca Harmony to wysoka warstwa sprężyn Multipocket, wynosząca aż 505 sprężyn na m2! Tak duża liczba sprężyn sprawia, że całe podłoże aktywnie współpracuje z ciałem, dopasowując się do jego wagi, budowy, a nawet każdego ruchu! Wybierz materac Harmony i budź się każdego dnia odprężony, zregenerowany i pełen dobrego samopoczucia!

 

Materac Harmony Sembella – Zalety:

  • wkład materaca – sprężyny kieszeniowe Multipocket 505 szt./m2, pianka Sensipur®, pianka poliuretanowa
  • pianka termoelastyczna Sensipur® reaguje na nacisk i ciepło ciała, dopasowując się do anatomicznej krzywizny kręgosłupa
  • efekt delikatnego otulenia przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego podparcia całej sylwetki
  • precyzyjne, punktowe profilowanie materaca dzięki bardzo wysokiej liczbie sprężyn
  • 7 stref twardości dla poprawnego ortopedycznie ułożenia ciała i maksymalnego komfortu
  • właściwości ortopedyczne
  • przyjazny dla alergików
  • siatka Air Wave wszyta w pokrowiec dla dodatkowej wentylacji
  • oddychający, zdejmowany do prania pokrowiec
  • Coolmax® o właściwościach chłodzących.

Materac Harmony Sembella z pianką termoelastyczną Sensipur®

Pianka Sensipur dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem wydzielanego przez nie ciepła. Oznacza to brak jakichkolwiek miejsc skoncentrowanego ucisku oraz możliwość równomiernego, ergonomicznego ułożenia ciała. Posiada także zdolność tłumienia wibracji ®i absorbuje wstrząsy. Zastosowanie Sensipur w materacu polecane jest dla osób z problemami alergicznymi.

Pianka poliuretanowa jest ekonomicznym i bardzo skutecznym materiałem. Usztywnia konstrukcję i separuje ciało od sprężyn dzięki czemu jesteśmy w stanie cieszyć się jak największym komfortem.

Sprężyny Multipocket rdzeń materaca stanowi wysoka warstwa sprężyn Multipocket – aż 505 szt./m2. Wykorzystanie w modelu Sembella Harmony ponad dwukrotnie większej ilości sprężyn sprawia, że materac z wyjątkową dokładnością dopasowuje się do ciała (każda ze sprężyn punktowo oddziałuje na nacisk). Wszystkie sprężyny umieszczone są w osobnych pokrowcach z flizeliny, co gwarantuje bezdźwięczną pracę materaca.

 

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod