et-loader

Materac Gemini firmy Janpol

Materac Gemini jest odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby nastolatków.  Dzisiaj kochają czerń, a już jutro będą zwolennikami bieli. I kiedy resztę przestrzeni trudno zmienić w jeden wieczór, materac Gemini przekształca się w zaledwie kilka sekund.

Typ: piankowy
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: GANDALF
Pokrowiec zamienny: GREY

Materac Gemini jest odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby nastolatków.  Dzisiaj kochają czerń, a już jutro będą zwolennikami bieli. I kiedy resztę przestrzeni trudno zmienić w jeden wieczór, materac Gemini przekształca się w zaledwie kilka sekund.

Odwracaj materac i zmieniaj jego wygląd, kiedy tylko zechcesz, wybierając w zależności od nastroju białą lub czarną piankę, jako doskonałe wsparcie relaksującego snu. Na kolorze wnętrza jednak się nie kończy, bo świetnym uzupełnieniem zróżnicowanego wkładu jest dwukolorowy pokrowiec, za pomocą którego w łatwy sposób można odmienić wygląd swojego łóżka.

Dwie doskonale uzupełniające się, bliźniacze pianki, idealnie podpierają ciało. Ich podwyższona gęstość i sprężystość są gwarancją trwałości, stabilności i optymalnego rozłożenia ciężaru ciała. Poprzeczne profilowanie pianek, odpowiadające siedmiu strefom twardości doskonale podpiera i odciąża poszczególne części ciała. Zróżnicowana twardość pianek umożliwia dostosowanie materaca do wagi dziecka, a także do aktualnych potrzeb jego ciała.

Gemini to wysoki, trwały i wygodny materac, którego możliwości adaptacyjne zachwycą każdego nastolatka. To materac, który dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się potrzeb i wymagań młodego człowieka.

Materac Gemini występuje we dwóch pokrowcach:

  • Grey– wytrzymała tkaninach o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych
  • Gandalf – lekka i miła w dotyku tkanina o świetnej przepuszczalności powietrza i wyglądzie

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny,
  • Posiada dwie pianki hybrydowe o zwiększonej gęstości,
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

 

 

Wkład: Dwie pianki hybrydowe o dwóch stopniach twardości

Pokrowiec:

  • Grey (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 40 st. C)
  • Gandalf (przepuszczający powietrze, antygrzybiczny, antyalergiczny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Twardość: Średniotwardy komfortowy

Pokrowiec

GANDALF

Dwa pokrowce w jednym. Połączenie czystej bieli z delikatną szarością, przełamane czerwonym zamkiem gwarantuje niespotykany efekt wizualny.

To pokrowiec, który dzięki wysokiej elastyczności doskonale współgra i wspomaga działanie plastyczności wnętrza materaca. Gwarantuje doskonałą adaptacyjność punktową pokrowca do ciała. Gandalf jest niezwykle rozciągliwy, dlatego idealnie układa się na materacu i nawet po wielu praniach nie traci swojego kształtu.

Pokrowiec został wykończony powłoką Sanitized® , ponieważ skutecznie zapobiegaja rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów eliminuje roztocza oraz powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo już w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Dzieci nie lubią nudy, dlatego dwukolorowy pokrowiec, dedykowany dla linii Kids, z pewnością im się spodoba.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

GREY

Materiał pokrowca Grey to przyjemna w dotyku i bardzo delikatna dzianina, dlatego jej jedwabista struktura nie podrażnia ciała, a specjalna osłona gwarantuje wysoką higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

Struktura pokrowca została uzupełniona o powłokę Sanitized®, dlatego skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje też powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów oraz odpycha roztocza. Specjalnie zaprojektowany wzór tekstury gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale w połączeniu z pikowaniem zapewnia niezwykłą miękkość i puszystość pokrowca.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

 

Materac Toni posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod