et-loader

Materac Fini firmy Janpol

Materac Fini przeznaczony jest dla najmłodszych, ponieważ nadaje się do dziecięcych łóżeczek.

Typ: lateksowy
Wysokość materaca: ok. 10 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: PUROACTIVE

W pierwszych miesiącach życia Twoje dziecko przesypia od 15 do nawet 20 godzin na dobę, a w tym czasie rośnie i rozwija się. Kiedy wypocznie, odkrywa świat, zdobywa wiedzę i poznaje otoczenie. Odpowiednio dobrany materacyk umożliwia maluszkowi bezpieczny start w świat dziecięcej przygody,a materac Fini doskonale dopasowuje się do budowy ciała dziecka, gwarantując prawidłowe ułożenie kręgosłupa, przez co pomaga mu zdrowo wzrastać.

Lateks, który wykorzystaliśmy do stworzenia materaca Fini charakteryzuje się niezwykłą elastycznością  i gęstością, przez co idealnie dopasowuje się do kształtów ciała maluszka, punktowo podpierając poszczególne jego części. Jest miękki i delikatny dla wrażliwej skóry dziecka, ale jednocześnie jest mocno sprężysty, przez co nie blokuje jego ruchów, w trakcie przewracania. Stabilność konstrukcji zapewnia wysokie bezpieczeństwo przed zapadaniem się dziecka w materacu, dlatego materacyk jest bezpieczny dla maluszków.  Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy.

Budowa wkładu gwarantuje najwyższy stopień wentylacji, ponieważ wyprofilowane kanaliki umożliwiają swobodny przepływ powietrza, a tym samym trwałość i higieniczność materaca.

Materacyk posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, ponieważ to produkt przydatny w pielęgnowaniu niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym. Wraz z materacykiem Fini chcemy podarować Twojemu dziecku, nie tylko bezpieczny sen, ale również wynikającą z niego energię, która będzie podstawą do zdobywania nowych doświadczeń.

Zalety materaca:

 • Materac dwustronny.
 • Lateks to rewelacyjne dopasowanie i najwyższy standard.
 • Lateks jest produktem neutralnym i bezpiecznym.
 • Materac posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

 

 

Dostępne wymiary:

 • 160x80x10
 • 140x70x10
 • 120x60x10Wkład: 1x płyta lateksowaPokrowiec:
  • Pureactive (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 40 st. C)

  Twardość: Średniotwardy – odpowiedni dla nowonarodzonego dziecka i niemowlaka

   

Pokrowiec Puroactive

Dzianina, stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków tworzy świeże środowisko snu, a probiotyki w pokrowcu zmniejszają roztocze kurzu o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność ochronna została potwierdzona w badaniu i zatwierdzona przez alergików, a wyniki dowodzą, że pokrowiec redukuje alergeny kotów i psów.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo nawet w 40 stopniach. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Materac Toni posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

120cm, 140cm, 160cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod