et-loader

 

Materac Fides firmy Janpol

Fides nie jest kompromisem, jest komfortem zamkniętym w niezwykle trwałej konstrukcji.

Typ: lateksowy
Właściwości ortopedyczne: Tak
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Pokrowiec w standardzie: PIXEL
Pokrowiec zamienny: SILVER PROTECT, TENCEL
Kolekcja Janpol Premium

Wnętrze materaca tworzy wysoka warstwa lateksu o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i zwiększonej gęstości, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do kształtów ciała.Fides zachowuje równowagę pomiędzy wygodą, a wysoką wytrzymałością. Jest odporny na uszkodzenia, a jego struktura nie odkształca się, nawet po wielu latach użytkowania. Śpiąc na nim, masz wrażenie unoszenia się, ale to tylko uczucie, bo Fides naprawdę doskonale podpiera Twoje ciało.

Lateks użyty do produkcji materaca Fides jest miękki w dotyku, ale po ułożeniu się na nim zyskujesz pełne i stabilne podparcie, co pozwoli Ci na swobodne poruszanie się we śnie, przy zdrowym ułożeniu kręgosłupa. Specjalnie zaprojektowany system otworów umożliwia nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, a to gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo taka konstrukcja poprawia krążenie krwi przez wspomaganie procesu dostarczania tlenu do Twojego organizmu. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, a więc jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny,
  • Lateks to rewelacyjne dopasowanie, odprowadzające wilgoć (rozwiązanie dla osób pocących się)
  • Lateks zastosowany w materacu Fides posiada zwiększoną gęstość dzięki czemu jest twardszy i bardzo wytrzymały
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

 

 

 

Pokrowiec Microtencel

Microtencel jest utkany z włókien wykonanych z FSC (Forest Stewardship Council) certyfikowanej miazgi drewna eukaliptusowego. Włókna produkowane są w systemie „zamkniętej pętli” uznane przez Unię Europejską za bezpieczne i zrównoważone.

Pokrowiec wykonany z tej przędzy jest trwały, miękki i jedwabisty w dotyku.  Mikrotencel naturalnie hamuje rozwój bakterii i zapewnia lepsze przenoszenie wilgoci. Pomaga odparowywać wilgoci utrzymując chłodną powierzchnię snu.

Pokrowiec Microtencel można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 60 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Pokrowiec Biaxial

Pokrowiec Biaxial to jedyny w swoim rodzaju pokrowiec zwiększający elastyczność rdzenia materaca. Nowej generacji dzianina, z której wykonany jest Biaxial wykazuje doskonałą sprężystość punktową i rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach.

Materiał jest bardzo trwały, nie traci swojego pierwotnego kształtu i idealnie okala materac. Zapewnia doskonałe wsparcie kręgosłupa i zmniejsza punkty nacisku. Struktura pokrowca zapewnia delikatny masaż ciała. Poprawia krążenie, uspakaja i relaksuje. Ciekawy kształt pokrowca i elegancka kompozycja kolorystyczna wpasowują się
w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Pokrowiec Biaxial można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Wkład: 100% Płyta lateksowa o zwiększonej gęstości

    PRANIE 40 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 30°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
WENTYLACJA 
Jest to materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.
STELAŻ REGULOWANY
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulo
wanych, ponieważ są dostosowane do takiego użytkowania.
 7 STREF TWARDOŚCI 
Materac ma zróżnicowane 7 stref twardości, dlatego jest możliwe utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu.
ANTYALERGICZNY

Materiał oznaczony tym symbolem pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, ponieważ powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

DWUSTRONNY
Takie materace to modele, które można użytkować z obu stron warto o tym pamiętać, ponieważ to sprzyja wydłużeniu ich żywotności.
UCHWYTY 

W pokrowcu wybranym dla danego modelu wszyte są materiałowe uchwyty, ponieważ ułatwiają odwracanie i przenoszenie materaca, a przy wyborze pokrowca zamiennego, ta opcja nie zawsze jest dostępna.

 

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod