et-loader

 

Materac Fides firmy Janpol

Fides nie jest kompromisem, jest komfortem zamkniętym w niezwykle trwałej konstrukcji.

Typ: lateksowy
Właściwości ortopedyczne: Tak
Wysokość materaca: ok. 20 cm
Pokrowiec w standardzie: PIXEL
Pokrowiec zamienny: SILVER PROTECT, TENCEL
Kolekcja Janpol Premium

Wnętrze materaca tworzy wysoka warstwa lateksu o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i zwiększonej gęstości, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do kształtów ciała.Fides zachowuje równowagę pomiędzy wygodą, a wysoką wytrzymałością. Jest odporny na uszkodzenia, a jego struktura nie odkształca się, nawet po wielu latach użytkowania. Śpiąc na nim, masz wrażenie unoszenia się, ale to tylko uczucie, bo Fides naprawdę doskonale podpiera Twoje ciało.

Lateks użyty do produkcji materaca Fides jest miękki w dotyku, ale po ułożeniu się na nim zyskujesz pełne i stabilne podparcie, co pozwoli Ci na swobodne poruszanie się we śnie, przy zdrowym ułożeniu kręgosłupa. Specjalnie zaprojektowany system otworów umożliwia nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, a to gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo taka konstrukcja poprawia krążenie krwi przez wspomaganie procesu dostarczania tlenu do Twojego organizmu. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, a więc jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Zalety materaca:

 • Materac dwustronny,
 • Lateks to rewelacyjne dopasowanie, odprowadzające wilgoć (rozwiązanie dla osób pocących się)
 • Lateks zastosowany w materacu Fides posiada zwiększoną gęstość dzięki czemu jest twardszy i bardzo wytrzymały
 • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
 • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Pokrowiec:

 • Pixel (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 40 st. C)
 • Silver Protect (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)
 • Tencel – (antyalergiczny, wentylowany, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Materac Fides występuje w trzech pokrowcach:

 • Pixel– wytrzymała, miła w dotyku tkanina o dobrej przepuszczalności powietrza
 • Tencel – lekka i miła w dotyku tkanina o świetnej przepuszczalności powietrza,
 • Silver Protect – elegancki materiał pikowany z drobinkami srebra, które działają bakteriobójczo i antystatycznie

Pokrowiec Pixel

Materiał, z którego stworzyliśmy pokrowiec PIXEL to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina, której struktura została uzupełniona o powłokę Sanitized® – skutecznie zapobiegającą rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje też powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów oraz odpycha roztocza.

Specjalnie zaprojektowany wzór tekstury gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale w połączeniu z pikowaniem zapewnia niezwykłą miękkość i puszystość pokrowca. Pixel jest przyjemny dla skóry, nie podrażnia jej, dlatego skutecznie wspomaga relaksujący sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Pokrowiec Tencel

Materiał pokrowca Tencel to wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, ponieważ powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji.

Pokrowiec Tencel wykazuje wysoki stopień oddychalności, doskonale wchłania w

ilgoć i wydala ją na zewnątrz, tym samym reguluje temperaturę ciała i hamuje rozwój bakterii. Tencel posiada nadzwyczaj gładką i aksamitną powierzchnię, delikatną dla skóry. Nie zawiera szkodliwych chemikaliów i nie powoduje podrażnień. Efektowny sposób pikowania, sprawia, że materiał zyskuje dodatkową miękkość i niezwykłą puszystość.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

 

Silver Protect

Silverprotect to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną.

Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, dlatego pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość. Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

Wkład: 100% Płyta lateksowa o zwiększonej gęstości

    PRANIE 40 STOPNI
Pokrowiec wybrany dla danego materaca można w domowych warunkach, bo w temperaturze 30°C.
ZAMEK ROZŁĄCZNY 
Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
WENTYLACJA 
Jest to materac, w którym zachowany jest optymalny przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.
STELAŻ REGULOWANY
Materace z tym symbolem mogą być stosowane do stelaży regulo
wanych, ponieważ są dostosowane do takiego użytkowania.
 7 STREF TWARDOŚCI 
Materac ma zróżnicowane 7 stref twardości, dlatego jest możliwe utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu.
ANTYALERGICZNY

Materiał oznaczony tym symbolem pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, ponieważ powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.

DWUSTRONNY
Takie materace to modele, które można użytkować z obu stron warto o tym pamiętać, ponieważ to sprzyja wydłużeniu ich żywotności.
UCHWYTY 

W pokrowcu wybranym dla danego modelu wszyte są materiałowe uchwyty, ponieważ ułatwiają odwracanie i przenoszenie materaca, a przy wyborze pokrowca zamiennego, ta opcja nie zawsze jest dostępna.

 

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

 

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą surowce przyjazne środowisku. Nasze produkty realnie wpływają na poprawę komfortu snu i zdrowia Klientów,dlatego przekłada się też na inne aspekty ich życia”

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod