et-loader

Janpol Regular

Materac Erebu firmy Janpol

Historia Erebu rozpoczyna się tam, gdzie natura łączy się z trwałością i niezawodnością. To materac kieszeniowy o wzmocnionej konstrukcji, którego zalety docenią osoby preferujące sztywniejsze podparcie i te o wyższej wadze, potrzebujące mocniejszego wsparcia.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 18 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: SMART

Historia materaca Erebu rozpoczyna się tam, gdzie natura łączy się z trwałością i niezawodnością. To materac kieszeniowy o wzmocnionej konstrukcji, którego zalety docenią osoby preferujące sztywniejsze podparcie i te o wyższej wadze, potrzebujące mocniejszego wsparcia.

Wnętrze materaca tworzy sprawdzona sprężyna kieszeniowa oraz płyta kokosowa, która usztywnia konstrukcję, ale jednocześnie jest na tyle elastyczna, by nie hamować sprężystości materaca. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Dodatkowo maty kokosowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

Materac możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. Erebu to niezwykle trwały produkt, który nawet po wielu latach użytkowania nie traci swoich pierwotnych właściwości. To idealne rozwiązanie dla osób oczekujących komfortowego i stabilnego podparcia podczas snu. Jak również dla tych, którzy cenią niezawodność i łączność z naturą. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to materac stworzony dla Ciebie.

Sprężyny kieszeniowe – charakteryzują się najwyższą sprężystością i podparciem ciała. Zostały zamknięte w osobnych kieszonkach, pracują indywidualnie, mają większą grubość oraz wytrzymałość, dlatego są doskonałe dla osób o większej wadze.
Płyta kokosowa – materiał podnoszący twardość materaca, ponieważ posiada właściwości antyalergiczne, pochłania wilgoć i cechuje się świetną cyrkulacją powietrza.

Zalety materaca:

  • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Materac z optymalnym przepływem powietrza, dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujacych lub odpowiedniej budowie wkładu.
  • Materiał  pozbawiony jest szkodliwych dla zdrowia substancji, ponieważ powierzchnia blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów.
  • Materac dwustronny o różnych odczuciach twardości po dwóch stronach.

 

Pokrowiec:

  • Smart – (antyalergiczny, wentylowany, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 60 st. C)

Twardość: Średniotwardy

 

 

Materac Erebu występuje w dwóch pokrowcach:

  • Smart– lekka i miła w dotyku tkanina  świetnie przystosowująca odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała

Pokrowiec Smart

To wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 60 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod