et-loader

Janpol Regular

Materac Delia firmy Janpol

Materac Delia to nasz ukłon w stronę prostych rozwiązań. Dwa klasyczne i niezawodne surowce, jakimi są pianka i sprężyna kieszeniowa, połączyliśmy w jednym modelu, by bez zbędnych komplikacji zapewnić Ci wysoki komfort snu.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 23 cm
Pokrowiec w standardzie: SMART

Trzon stanowi 7-strefowy wkład sprężyn kieszeniowych typu multipocket obustronnie obłożonych filcem. Z jednej strony materac posiada płytę kokosową, której zadaniem jest usztywnić konstrukcję i nadać jej twardość. Z obu stron została położona również pianka poliuretanowa dla lepszego komfortu snu.
Sprężyny kieszeniowe typu multipocket charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała. Zostały zamknięte w osobnych kieszonkach, dlatego każda pracuje indywidualnie, a od zwykłych sprężyn kieszeniowych wyróżniają się ilością, która wynosi aż 500 szt/m2!
Pianka poliuretanowa jest niedrogim i bardzo skutecznym materiałem, ponieważ usztywnia konstrukcję i separuje ciało od sprężyn, dlatego jesteśmy w stanie cieszyć się jak największym komfortem.
Płyta kokosowa – materiał podnoszący twardość materaca, ponieważ posiada właściwości antyalergiczne, pochłania wilgoć i cechuje się świetną cyrkulacją powietrza.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny o różnych stronach twardości (miększa ze sprężynami i twardsza z pianką),
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • 5 letnia gwarancja na całość wkładu materaca świadczy o najwyższej jakości materiałów
  • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego  wpływa zdrowotnie na kręgosłup.
  • Pokrowiec posiada zamek rozłączny, dlatego możliwie jest rozdzielenie materiału na dwie części.
  • Zastosowanie strefowości w materacu umożliwia utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu, ponieważ tutaj zastosowano aż 7 stref twardości, zapewnią one odpowiedni komfort.

 

Pokrowiec:

  • Smart – (antyalergiczny, wentylowany, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 60 st. C)

Twardość: Średniotwardy

 

 

Pokrowiec Smart

To wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 60 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod