et-loader

Janpol Regular

Materac Cora firmy Janpol

Materac Cora to kwintesencja wygody i trwałości oraz połączenie 5 warstw surowców zapewnia najwyższy komfort snu, a wzmocniona sprężyna, która tworzy rdzeń materaca gwarantuje stabilność i wysoką odporność na odkształcenia.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 22cm
Właściwości ortopedyczne: Tak

Trzon stanowi 7-strefowy wkład sprężyn kieszeniowych obustronnie obłożonych matą filcową dla lepszej odbojności sprężyn. Z jednej strony materac posiada płytę lateksową, która posiada właściwości bakteriobójcze i świetnie dopasowuje się do ciała. Dla jeszcze większego komfortu materac został pokryty dwustronnie pianką poliuretanową.

Materac Cora jest nową wersją (2019) zasłużonego materaca Afrodyta, ponieważ został już wycofany z produkcji.

 

Sprężyny kieszeniowe – charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała, a ponieważ zostały zamknięte w osobnych kieszonkach dzięki czemu każda pracuje indywidualnie.
Lateks syntetyczny wykonany w 30% z naturalnego kauczuku, ponieważ cechuje się wyśmienitą elastycznością, a dzięki kanalikom posiada bardzo sprawny system wentylacji co jest dodatkowym atutem dla osób pocących się podczas snu.Materace lateksowe - Wady i zalety, najlepsze modele
Pianka poliuretanowa jest ekonomicznym i bardzo skutecznym materiałem, ponieważ usztywnia konstrukcję i separuje ciało od sprężyn, dlatego jesteśmy w stanie cieszyć się jak największym komfortem.PIANKOWY MATERAC PIANKA POLIURETANOWA rozmiar 90x200cm Artykuły ...
Przekładka filcowa świetnie oddziela piankę i sprężyny, dlatego gwarantując nam najlepsze odczucia materaca.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny o różnych odczuciach twardości po dwóch stronach
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców.
  • Posiada właściwości ortopedyczne, dlatego wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe, 2x płyta filcowa, 1x płyta lateksowa, 2x płyty pianki poliuretanowej

Twardość: Średniotwardy

 

 

 

Pokrowiec Puroactive

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec Puroactive można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 40 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Silver Protect

Silverprotect to wysokiej jakości, niezwykle miękka dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną.

Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, dlatego pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość. Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni.

Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod