et-loader

Materac Atena firmy Janpol

Materac Atena – doskonała propozycja dla starszych dzieci i młodzieży.

Typ: lateksowy
Wysokość materaca: ok. 14 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak
Pokrowiec w standardzie: GREY
Pokrowiec zamienny: GANDALF

Konstrukcja materaca pozwala na swobodne poruszanie się we śnie, przy ciągłym zachowaniu odpowiedniego ułożenia kręgosłupa. Specjalnie zaprojektowany system otworów umożliwia nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, a to gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Atena jest materacem rehabilitacyjnym, a więc bezpiecznym dla Twojego dziecka, sprzedawanym z obniżoną 8 % stawką VAT. Model ten pomoże w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała, poprzez odpowiednie podtrzymywanie kręgosłupa w czasie snu.

Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, a więc jest idealnym rozwiązaniem dla małych i większych alergików. Rewelacyjnie dopasowuje się do ciała gwarantując najwyższe poczucie komfortu.

Zalety materaca:

 • Materac dwustronny,
 • Lateks to rewelacyjne dopasowanie, świetnie odprowadzające wilgoć (rozwiązanie dla osób pocących się)
 • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
 • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 100% Płyta lateksowa

Pokrowiec:

 • Grey (antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, zamek błyskawiczny, prawnie w temp. do 40 st. C)
 • Gandalf (przepuszczający powietrze, antygrzybiczny, antyalergiczny, zamek błyskawiczny, pranie w temp. do 40 st. C)

Twardość: Średniotwardy komfortowy

 

 

Materac Atena występuje we dwóch pokrowcach:

 • Gandalf – lekka i miła w dotyku tkanina o świetnej przepuszczalności powietrza i wyglądzie
 • Grey– wytrzymała tkaninach o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych
 • GANDALF

  Dwa pokrowce w jednym. Połączenie czystej bieli z delikatną szarością, przełamane czerwonym zamkiem gwarantuje niespotykany efekt wizualny.

  To pokrowiec, który dzięki wysokiej elastyczności doskonale współgra i wspomaga działanie plastyczności wnętrza materaca. Gwarantuje doskonałą adaptacyjność punktową pokrowca do ciała. Gandalf jest niezwykle rozciągliwy, dlatego idealnie układa się na materacu i nawet po wielu praniach nie traci swojego kształtu.

  Pokrowiec został wykończony powłoką Sanitized® , ponieważ skutecznie zapobiegaja rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów eliminuje roztocza oraz powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów.

  Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo już w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

  Dzieci nie lubią nudy, dlatego dwukolorowy pokrowiec, dedykowany dla linii Kids, z pewnością im się spodoba.

  Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

  GREY

  Materiał pokrowca Grey to przyjemna w dotyku i bardzo delikatna dzianina, dlatego jej jedwabista struktura nie podrażnia ciała, a specjalna osłona gwarantuje wysoką higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

  Struktura pokrowca została uzupełniona o powłokę Sanitized®, dlatego skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® eliminuje też powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów oraz odpycha roztocza. Specjalnie zaprojektowany wzór tekstury gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale w połączeniu z pikowaniem zapewnia niezwykłą miękkość i puszystość pokrowca.

  Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, bo w temperaturze 40 stopni. Dzianina jest bezpieczna, ponieważ, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

  Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

   

Materac Toni posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod