et-loader

Janpol Regular

Materac Andromeda firmy Janpol

Materac Andromeda to wygoda w prostym wydaniu, dlatego czasem nie potrzeba zbyt wiele, by poczuć się komfortowo. Wnętrze materaca Andromeda tworzą zaledwie dwa rodzaje surowców: sprężyna kieszeniowa i lateks.

Typ: kieszeniowy
Wysokość materaca: ok. 18 cm
Właściwości ortopedyczne: Tak

Trzon stanowi 7-strefowy wkład sprężyn kieszeniowych multipocket obustronnie obłożonych przekładką filcową aby utworzyć odpowiednie podparcie dla sprężyn. Kieszeniowy wkład uzupełnia miękki i delikatny lateks oraz sprawia, że materac jest jeszcze bardziej elastyczny i sprężysty. Doskonale wspomaga właściwości sprężyny, punktowo podpierając Twoje ciało. Co istotne, lateks nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy,dlatego bezpieczny dla alergików. Zapewnia również wysoki stopień wentylacji, co zawdzięcza swojej strukturze, ponieważ wyprofilowane kanaliki umożliwiające swobodny przepływ powietrza. Andromeda jest materacem rehabilitacyjnym, dlatego jest sprzedawany z 8 % stawką VAT, przeznaczonym w szczególności dla osób z poważnymi schorzeniami i bólami kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe multipocket (500 szt/m2) charakteryzują się najwyższą sprężystością i wyśmienitym podparciem ciała, ponieważ zostały zamknięte w osobnych kieszonkach  pracują indywidualnie, a specjalny typ sprężyny gwarantuje najlepszą elastyczność punktową.
Lateks syntetyczny wykonany w 30% z naturalnego kauczuku. Cechuje się wyśmienitą elastycznością i właściwościami bakteriobójczymi. Dzięki kanalikom posiada bardzo sprawny system wentylacji co jest dodatkowym atutem dla osób pocących się podczas snu.Materace lateksowe - Wady i zalety, najlepsze modele
Przekładka filcowa świetnie oddziela piankę i sprężyny, dlatego nadaje najlepsze odczucia materaca.

Zalety materaca:

  • Materac dwustronny,
  • Lateks gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała
  • Wybór wysokiej jakości pokrowców,
  • Materac jest wysoki dzięki czemu łatwiej będzie nam się wstawać z łóżka
  • Posiada właściwości ortopedyczne dzięki czemu wpływa zdrowotnie na kręgosłup.

Wkład: 7-strefowe sprężyny kieszeniowe „multipocket”, 2x płyty lateksowe, 2x przekładki filcowe

Twardość: Średniotwardy

 

 

 

Pokrowiec Smart

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.
Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Materac miał swoją premierę na Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2019, które odbyły się w marcu. Dzięki temu możemy być pewni, że jego szkielet został zbudowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcyjnych.

Janpol to rodzinna firma, z polskim kapitałem, ponieważ jej fundamentem są ludzie z pasją.

„Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku. Wysoka jakość, dzięki produkcji wykorzystującej surowce przyjazne środowisku oraz produkty wpływają na komfort snu ,dlatego wpływają też na nasze życie”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod