et-loader

Hevea Materac Prestige H3

Materac Hevea Prestige to dwustronny materac lateksowy o podwyższonej elastyczności i uniwersalnej twardości odpowiedniej dla osób o wadze do 120 kg, idealny do stelaży elastycznych i regulowanych. Wysokiej klasy luksusowy, trwały materac dla najbardziej wymagających. Produkowany na bazie naturalnego lateksu hevea brasiliensis, zapewnia bardzo komfortowy i wygodny sen. W 100 % antyalergiczny a dzięki zastosowaniu kanalików wentylacyjnych skóra nie poci się.

Zalety materaca:

 • wykonany z płyty pianki lateksowej perforowanej, 7-strefowej, o wysokości 20cm, której gęstość wynosi minimum 65kg/m3;
 • posiada najwyższy blok lateksu dostępny w ofercie marki Hevea;
 • dzięki strefom o zróżnicowanej twardości zapewnia ergonomiczną pozycję ciała podczas odpoczynku.
 • siedem zróżnicowanych stref komfortu wewnątrz wkładów materaców lateksowych tworzy jednolitą powierzchnię podparcia.

BUDOWA

 • lateks – jest otrzymywany z połączenia naturalnego mleczka kauczukowego z syntetycznym lateksem, co daje w efekcie materiał niezwykle trwały. Cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jest także odporny na odkształcanie się. System otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu czynią wypełnione nim materace bardzo higienicznymi. Zawiera minimum 20% naturalnej żywicy HEVEA BRASILIENSIS;
 • antyalergiczność – zastosowane materiały są bezpieczne dla osób ze skłonnościami do uczuleń;
 • dwustronność – materac może być użytkowany po obu stronach, co zwiększa jego żywotność;
 • zginalność – materac może być zginany oraz łączony ze stelażem o regulowanych elementach.
 • pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną.

ZASTOSOWANIE:

 • łóżka i sypialnie do użytkowania przez osoby dorosłe, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni dla stelaży o wielu płaszczyznach regulacji.

UWAGI:

 • materac twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Wymagany stelaż szczebelkowy płaski lub elastyczny o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materac dostarczany do klienta w formie złożonej.

POKROWIEC NATURAL CARE AEGIS

To jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. W etapie produkcyjnym dzianiny wykorzystuje się  innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania warstwy zewnętrznej antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele wszystkich dzianin antyalergicznych. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.


HEVEA to marka materaców  produkowanych od roku 2008r.

,,Oferujemy komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. W misji naszej firmy, zapisaliśmy, że inspiruje nas życie. Nieustannie, z pasją szukamy najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z naszych produktów ma duszę. jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje.”

 

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod