et-loader

Hevea Family Medicare Bio Climalateks H2

Zdrowy, dwustronny, trwały materac lateksowy. Wygodny, antyalergiczny, średnio-twardy H2 wykonany z pianki lateksowej o grubości 12 cm i płyty lateksu Bio Climalateks o grubości 3,5 cm. Bio Climalateks to innowacyjna pianka lateksowa z dodatkiem żelu aloe vera, wzbogacona o funkcję masażu i zdolności szybkiego tworzenia korzystnego dla skory mikroklimatu na powierzchni materaca. Zawartość lateksu naturalnego min. 20%. Posiada 7 anatomicznych stref komfortu. Pokrowce zdejmowane do prania. Wyrób Medyczny kl. I.

Zalety materaca:

 • jednolita płyta 7 strefowej pianki lateksowej, obustronnie perforowanej grubości 12 cm
 • dzięki strefom o zróżnicowanej twardości zapewnia ergonomiczną pozycję ciała podczas odpoczynku
 • pianka lateksowa o zawartości 20% naturalnej żywicy hevea brasiliensis
 • jednostronnie zastosowano płytę z pianki wykonanej z innowacyjnego lateksu Bio Climalateks – grubości 3,5 cm.
 • siedem zróżnicowanych stref komfortu wewnątrz wkładów materaców lateksowych tworzy jednolitą powierzchnię podparcia
 • naturalny lateks posiada podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Wyjątkowe właściwości regulowania mikroklimatu i szybkiej wymiany powietrza wewnątrz lateksu zapewniają uczucie orzeźwiającego chłodu w lecie i miłego ciepła w zimie. Nie ma już potrzeby stosowania opcjonalnego wykończenia pokrowca lato-zima

  BUDOWA

  Lateks Bio Climalateks posiada aż 10 000 mikrokanalików wymuszających stałą i efektywną wymianę powietrza wewnątrz materaca. Całość pianki jest nasączona żelem aloe vera łagodzącym podrażnienia skóry i działającym antybakteryjnie i tonizująco. Bio Climalateks posiada też funkcję masażu z strefie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowej. Lateks zapewnia elastyczność punktową materaca, absorbuje wilgoć i przyspiesza wymianę powietrza – regulując mikroklimat i gwarantując antyalergiczność całego produktu.


  Właściwości materaca

  Wkład: materac średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe.

  Pokrowiec: NATURAL CARE AEGIS (bawełna/poliester)

  Twardość: Materac średnio twardy COMFORT H (gęstość lateksu 65 kg/m3)

  ZASTOSOWANIE: polecany jest dla osób o wadze do 120kg/240kg (łóżko pojedyncze/łóżko podwójne).

  Zalecany stelaż płaski lub elastyczny o rozstawie szczebelków 3-5 cm.


  POKROWIEC NATURAL CARE AEGIS

  To jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. W etapie produkcyjnym dzianiny wykorzystuje się  innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania warstwy zewnętrznej antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele wszystkich dzianin antyalergicznych. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.


  HEVEA to marka materaców  produkowanych od roku 2008r.

  ,,Oferujemy komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. W misji naszej firmy, zapisaliśmy, że inspiruje nas życie. Nieustannie, z pasją szukamy najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z naszych produktów ma duszę. jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje.”

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod