et-loader

Materac Admiral Bio Ex Exclusive jest materacem rehabilitacyjnym, kieszeniowym z  systemem 1000 sprężyn, które są podzielone na siedem stref twardości. Wyprodukowany według nowoczesnej technologii z dodatkiem ekologicznych pianek na bazie naturalnych olejów roslinnych.

Zastosowana w materacu Admiral Bio Ex Exclusive naturalna pianka Viscogreen na bazie oleju rycynowego zapewnia bardzo elastyczną strukturę, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Posiada znakomite wlaściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

 

Budowa: obustronnie naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN oraz naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN, sprężyny kieszeniowe – SYSTEM 1000, siedem stref twardości.

Materac Admiral Bio Ex Exclusive

  • materac ortopedyczny,
  • dwie różne twardości do wyboru: H2- miękki lub H3 średnio twardy,
  • obciążenie ortopedyczne: H2 do 110kg, H3 do 120kg,
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny,
  •  24 cm wysokości,
  • 10 lat gwarancji na sprężyny,

Materac Admiral Bio Ex salonsnu.pl

Pokrowiec SILVER wykonany z tkaniny ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie.  Zalecany dla alergików.  Pokrowiec jest miły w dotyku i nadaje się do prania w  temp. 60°C.

 

Szerokość

80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod